SBR10E45P5-13 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 9 973
Tekniset tiedot
Diodit 45 V 10A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
SBR10E45P5-13
DigiKeyn tuotenumero
SBR10E45P5-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR10E45P5-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR10E45P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR10E45P5-13
Kuvaus
DIODE SBR 45V 10A POWERDI5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
280 µA @ 45 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
45 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
470 mV @ 10 A