ESDA6V1LY
DigiKeyn tuotenumero
497-ESDA6V1LYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
497-ESDA6V1LYCT-ND - Cut Tape (CT)
497-ESDA6V1LYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA6V1LY
Kuvaus
TVS DIODE 5.2VWM 16VC SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16V Puristusliitin 18A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-3
EDA/CAD-mallit
ESDA6V1LY -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
18A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
300W
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
2
5,2V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
16V