ESDA25SC6
DigiKeyn tuotenumero
497-10719-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-10719-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10719-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESDA25SC6
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM SOT23-6
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
ESDA25SC6 -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
300W
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Yksisuuntaiset kanavat
24V
Päätuotenumero
Jännite - läpilyönti (min)
25V