1.5KE300CA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 1.5KE300CA |
Kuvaus | TVS DIODE 256VWM 414VC DO201 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 414V Puristusliitin 3,6A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | 1.5KE300CA -mallit |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 3,6A |
Valm. | Teho - pulssin huippu 1500W (1,5kW) |
Sarja | Syöttöjännitteen suojaus Kyllä |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Osan tila Vanhentunut | Kapasitanssi taajuudella 250pF @ 1MHz |
Tyyppi Zener | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 256V | Pakkaus / kotelo DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen |
Jännite - läpilyönti (min) 285V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 414V | Päätuotenumero |