1.5KE300CA-B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 26 347
Tekniset tiedot
Samankaltainen
STMicroelectronics
Varastossa: 72
Tekniset tiedot
Comchip Technology
Varastossa: 0
Comchip Technology
YAGEO
Taiwan Semiconductor Corporation
414V Puristusliitin 3,7A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE300CA-B
DigiKeyn tuotenumero
1.5KE300CA-B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300CA-B
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
1.5KE300CA-B -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
256V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V