1.5KE300CA
DigiKeyn tuotenumero
497-6603-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6603-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300CA
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
414V Puristusliitin 3,6A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE300CA -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Osan tila
Vanhentunut
Kapasitanssi taajuudella
250pF @ 1MHz
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Kaksisuuntaiset kanavat
256V
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V