1.5KE220A
DigiKeyn tuotenumero
497-14151-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14151-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE220A
Kuvaus
TVS DIODE 188VWM 388VC DO201
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
388V Puristusliitin 26A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1.5KE220A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
26A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Vanhentunut
Kapasitanssi taajuudella
625pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
188V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
209V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
388V