SW GP560/15-20 AT
DigiKeyn tuotenumero
374-1336-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SW GP560/15-20 AT
Kuvaus
SWITCH REED SPST-NO 1A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-kytkin lasirungolla Kielikytkimet SPST-NO 10 – 50AT Käyttöalue 10VA 1A (AC/DC) 125 V Läpivientiaukko
Kategoria
Jännite - hakkuri DC
100 V
Valmistaja
Standex-Meder Electronics
Teho - nimellinen
10VA
Sarja
Käyttöaika
0.6 ms
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusaika
0.1 ms
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Reed-kytkin lasirungolla
Terminointityyppi
Aksiaalinen
Piiri
SPST-NO
Pituus - yhteensä
2,126" (54,00mm)
Käyttöalue
10 – 50AT
Koko - runko
0,091" halk. x 0,559" pit. (2,30mm x 14,20mm)
Vapautusalue
6 – 21AT
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - kytkentä
1A (AC/DC)
Kapasitanssi
0.2 pF
Jännite - hakkuri AC
125 V
Virta - kanto
1,5A (AC/DC)