RI-70GP0710
RI-70GP0710
RI-70GP0710
DigiKeyn tuotenumero
1835-1025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RI-70GP0710
Kuvaus
SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-kytkin lasirungolla Kielikytkimet SPST-NO 7 – 10AT Käyttöalue 10W 500mA (AC/DC) 120 V Läpivientiaukko
Kategoria
Teho - nimellinen
10W
Valmistaja
Comus International
Käyttöaika
0.15 ms
Sarja
Vapautusaika
0.03 ms
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Aksiaalinen
Tyyppi
Reed-kytkin lasirungolla
Pituus - yhteensä
1,811" (46,00mm)
Piiri
SPST-NO
Koko - runko
0,071" halk. x 0,276" pit. (1,80mm x 7,00mm)
Käyttöalue
7 – 10AT
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virta - kytkentä
500mA (AC/DC)
Kapasitanssi
0.35 pF
Jännite - hakkuri AC
120 V
Virta - kanto
400mA (AC/DC)
Jännite - hakkuri DC
170 V