MS05-1A87-75L
DigiKeyn tuotenumero
374-1244-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS05-1A87-75L
Kuvaus
RELAY REED SPST 500MA 5V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-rele SPST-NO (1 muoto A) 5VDC Kela Läpivientiaukko
Kategoria
Kelan virta
18 mA
Valmistaja
Standex-Meder Electronics
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Sarja
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Pakkaustapa
Putki
Vetovarmuusjännite
3,75VDC
Osan tila
Aktiivinen
Päästövarmuusjännite
0,75VDC
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Käyttöaika
0.5 ms
Kelan jännite
5VDC
Vapautusaika
0.1 ms
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Kontaktin luokitus (virta)
500 mA
Kelan resistanssi
280 Ohms
Kytkentäjännite
200VAC, 200VDC - maks.