RNMF14FTC4K70
DigiKeyn tuotenumero
S4.7KCATR-ND - Rullattu teippi (TR)
S4.7KCACT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNMF14FTC4K70
Kuvaus
RES 4.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Turva Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNMF14FTC4K70 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,130" pit. (1,78mm x 3,30mm)