CMF504K7000FKEB
DigiKeyn tuotenumero
541-CMF504K7000FKEBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
541-CMF504K7000FKEBCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CMF504K7000FKEB
Kuvaus
RES 4.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
Tarkka kuvaus
4.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
CMF504K7000FKEB -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Koko/mitat
0,065" halk. x 0,150" pit. (1,65mm x 3,81mm)