RMCF0603JT100R
DigiKeyn tuotenumero
RMCF0603JT100RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RMCF0603JT100RCT-ND - Cut Tape (CT)
RMCF0603JT100RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF0603JT100R
Kuvaus
RES 100 OHM 5% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RMCF0603JT100R -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,031" lev. (1,55mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)