CRCW0603100RJNTA
DigiKeyn tuotenumero
541-2977-2-ND - Rullattu teippi (TR)
541-2977-1-ND - Cut Tape (CT)
541-2977-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRCW0603100RJNTA
Kuvaus
RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRCW0603100RJNTA -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. (1,55mm x 0,85mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)