RHC2512FT10K0
DigiKeyn tuotenumero
RHC2512FT10K0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
RHC2512FT10K0CT-ND - Cut Tape (CT)
RHC2512FT10K0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHC2512FT10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 2W 2512
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RHC2512FT10K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)