CRS2512-FX-1002ELF
DigiKeyn tuotenumero
CRS2512-FX-1002ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CRS2512-FX-1002ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
CRS2512-FX-1002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRS2512-FX-1002ELF
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Korkeajännite, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CRS2512-FX-1002ELF -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeajännite, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,126" lev. (6,40mm x 3,20mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)