RHC2512FT10K0 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RHC2512FT10K0 |
Kuvaus | RES 10K OHM 1% 2W 2512 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 22 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RHC2512FT10K0 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2512 (6332 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,248" pit. x 0,126" lev. (6,30mm x 3,20mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,028" (0,70mm) |