RC14KT100K on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 5 311
Tekniset tiedot
100 kOhms ±10% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä Hiilikoostumus
RC14KT100K
DigiKeyn tuotenumero
738-RC14KT100KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC14KT100K
Kuvaus
RES 100K OHM 10% 1/4W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC14KT100K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Ei-indusoiva, Pulsseja kestävä
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Vanhentunut
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,248" pit. (2,40mm x 6,30mm)