ASRM12JA100K
DigiKeyn tuotenumero
738-ASRM12JA100KCT-ND - Cut Tape (CT)
738-ASRM12JA100KTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASRM12JA100K
Kuvaus
RES 100K OHM 5% 1/2W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASRM12JA100K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva
Sarja
Lämpötilakerroin
0/ -1800ppm/°C
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Resistanssi
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Toleranssi
Koko/mitat
0,118" halk. x 0,354" pit. (3,00mm x 9,00mm)