RAVF104DFT33R0
DigiKeyn tuotenumero
738-RAVF104DFT33R0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-RAVF104DFT33R0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-RAVF104DFT33R0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RAVF104DFT33R0
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RAVF104DFT33R0 -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
62,5mW
Valmistaja
Stackpole Electronics Inc
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
33
Pakkaus / kotelo
0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)