HVCB2512KDD50M0
DigiKeyn tuotenumero
738-HVCB2512KDD50M0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
738-HVCB2512KDD50M0CT-ND - Cut Tape (CT)
738-HVCB2512KDD50M0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB2512KDD50M0
Kuvaus
RES 50M OHM 10% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MOhms ±10% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
HVCB2512KDD50M0 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,125" lev. (6,35mm x 3,18mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,76mm)