CRM2512-JX-R050ELF
DigiKeyn tuotenumero
118-CRM2512-JX-R050ELFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CRM2512-JX-R050ELFCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CRM2512-JX-R050ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRM2512-JX-R050ELF
Kuvaus
RES 0.05 OHM 5% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 mOhms ±5% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Virran tunnistus Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRM2512-JX-R050ELF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
2512 (6332 metrinen)
Koko/mitat
0,248" pit. x 0,122" lev. (6,30mm x 3,10mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)