HVCB2512FTD10K0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 1 434
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
10 kOhms ±1% 2W Piirivastukset 2512 (6332 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB2512FTD10K0
DigiKeyn tuotenumero
HVCB2512FTD10K0-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB2512FTD10K0
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 2W 2512
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
HVCB2512FTD10K0 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,250" pit. x 0,125" lev. (6,35mm x 3,18mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,76mm)