HVCB1206FKC100M on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
1206 Pkg
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB1206FKC100M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB1206FKC100MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
HVCB1206FKC100MCT-ND - Cut Tape (CT)
HVCB1206FKC100MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB1206FKC100M
Kuvaus
RES 100M OHM 1% 1/3W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
HVCB1206FKC100M -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)