HVCB1206FTC100M on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Stackpole Electronics Inc
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
100 MOhms ±1% 0,333W, 1/3W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Korkeajännite, kosteutta kestävä, pulsseja kestävä Paksukalvo
Stackpole Electronics Inc. HVC Series High-Voltage Precision Chip Resistors | Datasheet Preview
HVCB1206FTC100M
DigiKeyn tuotenumero
HVCB1206FTC100M-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HVCB1206FTC100M
Kuvaus
RES 100M OHM 1% 1/3W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
HVCB1206FTC100M -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,030" (0,75mm)