ASR14JB2K20 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
ASR/ASRM Resistors
ASR14JB2K20
DigiKeyn tuotenumero
738-ASR14JB2K20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR14JB2K20
Kuvaus
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASR14JB2K20 -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)