ASR14JA2K20 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Uutta DigiKeyllä
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva Metallikalvo
ASR/ASRM Resistors
ASR14JA2K20
DigiKeyn tuotenumero
738-ASR14JA2K20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR14JA2K20
Kuvaus
RES, SURGE, 1/4W, 2.2 KOHM, 5%
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASR14JA2K20 -mallit
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Pulsseja kestävä, Turva
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,091" halk. x 0,236" pit. (2,30mm x 6,00mm)