510RCB25M0000AAG on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Skyworks Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uutta DigiKeyllä
25 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
510RCB25M0000AAG
DigiKeyn tuotenumero
863-510RCB25M0000AAG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510RCB25M0000AAG
Kuvaus
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
26mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Lähtö
CMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA