510RAA100M000BAGR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Tekniset tiedot
Uutta DigiKeyllä
100 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
510RAA100M000BAGR
DigiKeyn tuotenumero
863-510RAA100M000BAGR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510RAA100M000BAGR
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
1,8V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
26mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,052" (1,33mm)
Lähtö
CMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA