510FCA106M250AAGR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Tekniset tiedot
Varastossa: 159
SiTime
Uutta DigiKeyllä
106.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
510FCA106M250AAGR
DigiKeyn tuotenumero
863-510FCA106M250AAGR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510FCA106M250AAGR
Kuvaus
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
2,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
23mA
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA