510ABA106M250AAG
DigiKeyn tuotenumero
863-510ABA106M250AAG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
510ABA106M250AAG
Kuvaus
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVPECL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
106.25 MHz XO (standardi) LVPECL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
43mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)
Lähtö
LVPECL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA