DSC1123CI2-156.2500
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1123CI2-156.2500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1123CI2-156.2500
Kuvaus
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
156.25 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 2,25V – 3,63V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
2,25V – 3,63V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
32mA
Valmistajan laitepakkaus
6-VDFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)