SIT8924BM-11-33E-1.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8924BM-11-33E-1.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8924BM-11-33E-1.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 1.0000MHZ LVCMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT8924BM-11-33E-1.000000 -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±20ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
4,8mA
Pakkaustapa
Nauha
Luokitukset
AEC-Q100
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
4,8mA
Syöttöjännite
3,3V