25LC256-H/SN
DigiKeyn tuotenumero
25LC256-H/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25LC256-H/SN
Kuvaus
IC EEPROM 256KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 256Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
25LC256-H/SN -mallit
Kellotaajuus
5 MHz
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
6ms
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)