SIT8208AI-G3-33E-25.000000Y on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
25 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT8208AI-G3-33E-25.000000Y
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8208AI-G3-33E-25.000000YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8208AI-G3-33E-25.000000Y
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Taajuuden vakaus
±50ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
33mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,106" pit. x 0,094" lev. (2,70mm x 2,40mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
31mA
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Päätuotenumero
Syöttöjännite
3,3V