SIT8208AI-G3-25E-25.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8208AI-G3-25E-25.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8208AI-G3-25E-25.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
33mA
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,7x2,4)
Taajuus
Koko/mitat
0,106" pit. x 0,094" lev. (2,70mm x 2,40mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Lähtö
LVCMOS, LVTTL
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
31mA