SIT8103AI-22-33E-50.00000X on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
50 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT8103AI-22-33E-50.00000X
DigiKeyn tuotenumero
1473-31079-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31079-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8103AI-22-33E-50.00000X
Kuvaus
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)