SIT8918AE-22-33E-50.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8918AE-22-33E-50.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8918AE-22-33E-50.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
4,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)