SIT8103AI-12-33E-16.00000X on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
SiTime
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
16 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
4-SMD, No Lead
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
SIT8103AI-12-33E-16.00000X
DigiKeyn tuotenumero
1473-31073-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-31073-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8103AI-12-33E-16.00000X
Kuvaus
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virta - syöttö (maks.)
7,5mA
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)