SIT1618BEA12-33E-16.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT1618BEA12-33E-16.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT1618BEA12-33E-16.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz XO (standardi) LVCMOS, LVTTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
4,7mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuus
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)