SIT8008BI-81-33E-100.000000X | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SIT8008BI-81-33E-100.000000X |
Kuvaus | MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Syöttöjännite 3,3V |
Valm. | Taajuuden vakaus ±20ppm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö (maks.) 4,5mA |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Pääresonaattori | Pakkaus / kotelo 4-SMD, ei johtoa |
Tyyppi | Valmistajan laitepakkaus 4-PQFN (7x5) |
Taajuus | Koko/mitat 0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm) |
Aihealue Käyttöönotto/käytöstä poisto | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Lähtö HCMOS, LVCMOS | Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.) 4,2mA |