SIT8008AI-81-33E-100.000000
DigiKeyn tuotenumero
1473-SIT8008AI-81-33E-100.000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT8008AI-81-33E-100.000000
Kuvaus
MEMS OSC XO 100.0000MHZ H/LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) HCMOS, LVCMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
4,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-PQFN (7x5)
Taajuus
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Lähtö
HCMOS, LVCMOS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
4mA