SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X
DigiKeyn tuotenumero
1473-30183-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-30183-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-30183-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X
Kuvaus
MEMS OSC VCTCXO 125.0000MHZ LVDS
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
125 MHz VCTCXO LVDS Oskillaattori 3,3V 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Absoluuttinen vetoalue (APR)
±25ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
55mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (7x5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)
Lähtö
LVDS
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
35mA
Syöttöjännite
3,3V
Päätuotenumero
Taajuuden vakaus
±5ppm