SIT5001AI-2E-18E0-80.000000Y
DigiKeyn tuotenumero
1473-30979-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1473-30979-1-ND - Cut Tape (CT)
1473-30979-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIT5001AI-2E-18E0-80.000000Y
Kuvaus
MEMS OSC TCXO 80MHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80 MHz TCXO LVCMOS Oskillaattori 1,8V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SIT5001AI-2E-18E0-80.000000Y -mallit
Kategoria
Taajuuden vakaus
±5ppm
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
31mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
30mA
Lähtö
LVCMOS
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,8V