3RT20231CL243MA0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 10
Varastossa: 4
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 9 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
3RT20231CL243MA0
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RT20231CL243MA0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RT20231CL243MA0
Kuvaus
CONTACTOR S0 9A 230VAC 2NO/2NC S
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
3RT20231CL243MA0 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Valmistaja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
195,5VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Käyttöaika
40 ms
Kelan jännite
230VAC
Vapautusaika
16 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Kelan teho
67VA
Kontaktin luokitus (virta)
9 A