3RT20231AL20 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Siemens
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 10
Varastossa: 4
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 9 A 230VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
3RT20231AL20
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RT20231AL20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RT20231AL20
Kuvaus
CONTACTOR S0 9A 230VAC 1NO/1NC S
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
195,5VAC
Käyttöaika
40 ms
Kelan jännite
230VAC
Vapautusaika
16 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Kelan teho
67VA
Kontaktin luokitus (virta)
9 A