3RQ30521SM30
DigiKeyn tuotenumero
3473-3RQ30521SM30-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3RQ30521SM30
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPST 2A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön ReleSPST-NO (1 muoto A) DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3RQ30521SM30 -mallit
Kategoria
Korkein kytkettävä kuormavirta
60W
Valmistaja
Siemens
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Sarja
Ominaisuudet
Valaistu ilmaisin
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
0.2 ms
Asennustyyppi
DIN-kisko
Vapautusaika
0.3 ms
Kelan jännite
24VDC
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Hyväksyjä
CE, CSA, DNV, EAC, RCM, UL
Kontaktin luokitus (virta)
2 A
Releen tyyppi
Yleiskäyttöön
Kytkentäjännite
30VDC - maks.