LC1D80L6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 80 A 200VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D80L6
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D80L6-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D80L6
Kuvaus
CONTACTOR
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D80L6 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
170VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
60VAC
Kelan jännite
200VAC
Käyttöaika
35 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
20 ms
Kontaktin luokitus (virta)
80 A