CL240D10
CL240D10
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
CL240D10
DigiKeyn tuotenumero
CC1758-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL240D10
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
EDA/CAD-mallit
CL240D10 -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
3 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
24 V ~ 280 V
Sarja
Kuormavirta
10 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C