ASR-SI240D10Z-LR
DigiKeyn tuotenumero
2040-ASR-SI240D10Z-LR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASR-SI240D10Z-LR
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-280V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) Kiekko
Kategoria
Jännite - tulo
4 – 32VDC
Valm.
Jännite - kuorma
48 V ~ 280 V
Sarja
Kuormavirta
10 A
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 80°C